Kontakt

Wakacje

Od dziś możemy już powiedzieć, że jesteśmy na wakacjach! Dziękujemy naszym wspaniałym Widzom – zarówno dzieciom, jak i dorosłym – że byli z nami przez cały sezon teatralny, bawiąc się i wzruszając na przedstawieniach nie tylko z naszego repertuaru, ale również na spektaklach gościnnych w ramach Festiwalu Katowice Dzieciom, że śledzili wystawy w Galerii Ateneum i tłumnie uczestniczyli w licznych zajęciach edukacyjnych.

Dla tych, którzy będą spędzali czas w mieście mamy również w lipcu i sierpniu sporo atrakcji – Lato w teatrze, konkurs i warsztaty literackie oraz teatralne czy wystawę ilustracji dla dzieci Justyny Stefańczyk Inne światy (więcej informacji na ten temat można będzie zaleźć w zakładkach edukacja i wystawy).

Pierwszą powakacyjną premierę planujemy na początek października; nad koncepcją przedstawienia inspirowanego postacią Marii Skłodowskiej-Curie pracują Robert Jarosz (autor tekstu) i Paweł Chomczyk (reżyser).

TYMCZASEM ŻYCZYMY WSZYSTKIM CUDNYCH LETNICH CHWIL. SPOTKAJMY SIĘ WE WRZEŚNIU SZCZĘŚLIWI I WYPOCZĘCI!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content