Kontakt

Ateneum na sześciu festiwalach

Pomału zbliżają się wakacje, ale również czas festiwali, które powracają po odwołanych w ubiegłym roku edycjach.

Nagrodzony dwiema Złotymi Maskami Łysek z pokładu Idy Gustawa Morcinka w reżyserii Konrada Dworakowskiego zaproszony został do udziału w 34 Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym WALIZKA w Łomży, gdzie zostanie zaprezentowany w najbliższą sobotę, 12 czerwca.

Najnowszą inscenizację Ateneum – Wielkie gorące szybkie puff wg książki Bogusia Janiszewskiego w reżyserii Pawła Chomczyka, którą można było oglądać dotąd tylko w wersji online – pokażemy podczas trzech wydarzeń: 17 czerwca w ramach 11 Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA w Rzeszowie, 7 lipca na X Międzynarodowym Festiwalu TEATRALNA KARUZELA w Łodzi oraz 9 października na Festiwalu Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA w Łodzi.

Czeka nas także wyjazd do Krakowa, gdzie 2 lipca na Festiwalu Teatrów dla Dzieci w Nowohuckim Centrum Kultury zagramy Calineczkę Marty Guśniowskiej w reżyserii Katarzyny Kawalec, natomiast 4 lipca wystąpimy przed katowicką widownią 23 Letniego Ogrodu Teatralnego z Kopciuszkiem Jonasza Pinoka w reżyserii zespołu pod kierunkiem Beaty Zawiślak.

Trochę wojaży przed nami, niektóre wydarzenia są konkursowe, więc warto trzymać kciuki!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content