Kontakt

Wyprzedane! Bilety na ostatnią niedzielę ferii po 10 złotych.

Miła niespodzianka: na zakończenie ferii obniżamy cenę biletów o ponad 50 procent! W ostatnią niedzielę zimowych wakacji – 24 lutego – zapraszamy na godz. 16.00 na MIŁOŚĆ DO TRZECH POMARAŃCZY. Bilety wyjątkowo po 10 złotych!

Takiej okazji drugi raz nie będzie, więc warto ją wykorzystać, bo sztuka Zbigniewa Głowackiego na motywach włoskiej baśni Carla Gozziego jest jedną z naszych najlepszych inscenizacji.

Przypomnijmy, że prezentowana była podczas XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Reżyserskiej INTERPRETACJE w nurcie towarzyszącym (2016), na 21. Biennale Sztuki dla Dziecka „Do śmiechu” w Poznaniu (2017) oraz w Internetowym Teatrze TVP (2017). Otrzymała również nominację do Nagrody Teatralnej Złota Maska w województwie śląskim za rok 2016 w kategorii spektakl dla młodych widzów.

Więcej o przedstawieniu z zakładce spektakle, a tu tylko dodajmy, że Miłość do trzech pomarańczy jest atrakcyjna na wielu poziomach, doskonale bawią się na niej dzieci, młodzież i dorośli.

foto: Maciej Zakrzewski/Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu oraz Tomasz Zakrzewski

Trailer

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content