Kontakt

Drzewo Dobrych Słów

Wspólnie z Księgarnią „Tak Czytam” zapraszamy 27 maja w godz. 14.00-17.00 na Rynek (okolice Rawy). Będziemy tam tworzyć jednodniową instalację – miejsce spotkań rodzinnych.

Przyjdź, stwórz z nami oryginalne drzewo, pod którym każdy będzie mógł przeczytać ulubioną książkę lub wziąć udział w rodzinnych grach i zabawach.

Ideą instalacji plastycznej oraz towarzyszących jej działań animacyjnych jest pobudzenie do refleksji, nad tym, jaką wartość mają dla nas osoby bliskie. Przestrzeń wokół drzewa-instalacji będzie zachęcać przechodniów do tego, by się na chwilę zatrzymać i wspólnie spędzić czas. Zapraszamy do współtworzenia z nami instalacji – wystarczy przyjść i na liściach drzewa napisać lub narysować indywidualną odpowiedź na pytanie „co mogę zrobić dzisiaj dla swoich bliskich?”. Wydarzeniu będzie towarzyszyć akcja wspólnego głośnego czytania literatury familijnej, którą rozpocznie aktorka Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum”. Możecie przyjść z ulubioną książką, usiąść pod drzewem i przeczytać jej fragment lub wziąć udział w rodzinnych grach i zabawach.

Dla najaktywniejszych uczestników akcji głośnego czytania przewidziano drobne nagrody-niespodzianki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Wydarzenie jest organizowane w związku z XI Metropolitalnym Świętem Rodziny 2018.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content