Kontakt

Finał „Lata w teatrze”

Zapraszamy na spektakl, który będzie zwieńczeniem dwutygodniowych warsztatów artystycznych realizowanych w ramach ogólnopolskiego programu „Lato w teatrze”. Do udziału w projekcie zaprosiliśmy 40 dzieci w wieku 8-12 lat, które pod opieką artystów i pedagogów poznają tajniki warsztatu aktorskiego, muzycznego, plastycznego i medialnego.

Finałowy spektakl opowiada o pewnej zwyczajnej kamienicy, w której zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy. Jest tylko jedna osoba, która jest w stanie rozwiązać serię tajemniczych wydarzeń – dzielny detektyw Janusz. Przyjdź i przekonaj się, czy podoła temu trudnemu zadaniu i pomoże lokatorom.

Spektakl zostanie zaprezentowany 21.07.2019 o godz. 11.00 w Teatrze Śląskim – na Scenie w Malarni (ul. Teatralna 2a).  Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Dziale Organizacji Widowni Teatru Ateneum (ul. św. Jana 10) od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 (tel. 32 253 79 26).

Prowadzący zajęcia: Beata Zawiślak, Marek Dindorf, Danuta Wyszogrodzka-Dindorf, Krystyna Nowińska, Szymon Gawlik, Aleksandra Zawalska, Iga Eckert, Paweł Szymkowiak, Anna Nowak
Opieka pedagogiczna: Anna Dermont-Brandys, Alicja Michalska
Koordynacja: Anna Nowak
Partnerzy: Ewangelickie Centrum Diakonijne „Słoneczna Kraina”, Pałac Młodzieży w Katowicach, Teatr Śląski im. s. Wyspiańskiego w Katowicach

LATO W TEATRZE to program koordynowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej na temat programu na: www.latowteatrze.pl oraz Lato w teatrze 


PATRONAT MEDIALNY:

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Katowice

TRAILER PROJEKTU
Autor: Paweł Szymkowiak

 

foto: Paweł Szymkowiak

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content