Kontakt

Infrastruktura kultury (2020)

W 2020 roku Teatr otrzymał dofinansowanie w wysokości 40 tysięcy zł z programu Infrastruktura kultury na realizację projektu pn. Zakup sprzętu oświetleniowego na potrzeby sceny Śląskiego Teatru i Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach.

W ramach dotacji zakupione zostały wysokiej klasy urządzenia inteligentnego oświetlenia scenicznego opartego o technologię światła LED (ruchome głowy). Są to źródła światła zapewniające wydajny system mieszania kolorów w pełnym spektrum barw, przy jednoczesnej cichej pracy oraz możliwości symulacji lampy halogenowej. Ta ważna dla Teatru inwestycja pozwoliła znacząco wzbogacić i poszerzyć działania artystyczne i edukacyjne.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państw, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content