Kontakt

KOGO NIE WIDAĆ?

W dziewiątym odcinku zobaczymy Martę Popławską. O kim opowie w swoim mini filmie, przekonamy się w sobotę 13 czerwca o godz. 10.00. Dodajmy, że cały cykl Kogo nie widać? można oglądać bez ograniczeń na naszej stronie internetowej i kanale YouTube.

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu, zrealizowany przez Grzegorza Eckerta. Premierowa emisja w czwartek 11 czerwca o godz. 10.00, a będzie tym razem o atletach, goliatach, tytanach, herosach… Czyli o…?

W tym tygodniu wracamy do cyklu Kogo nie widać? Nowe nagrania opublikujemy we wtorek, czwartek i sobotę. Odcinek siódmy, przygotowany przez Dawida Kobielę, można oglądać od 9 czerwca – początek emisji tradycyjnie o godz. 10.00.

Kogo nie widać? po raz szósty! – odcinek poświęcony garderobianej zrealizowała Beata Zawiślak, a na jego premierę zapraszamy w środę 29 kwietnia o godz. 10.00.
Przy okazji przypominamy, że cały cykl pozostaje dostępny bez ograniczeń na naszym kanale YouTube.

Przygotowaliśmy dwa kolejne filmy z serii Kogo nie widać? Premierowa emisja piątego odcinka, w którym zobaczymy Bartosza Sochę, w poniedziałek 27 kwietnia o godz. 10.00.

Na emisję czwartego mini filmu z naszego cyklu zaprasza tym razem Michał Skiba. Kto będzie bohaterem tego odcinka, okaże się w sobotę 25 kwietnia o godz. 10.00. #zostańwdomu!

W trzecim odcinku naszego cyklu o Ludziach Teatru, których widzowie na co dzień nie mają okazji zobaczyć, Marta Popławska opowiada o inspicjencie. Premiera filmu w czwartek 23 kwietnia, jak zwykle o godz. 10.00.

Pierwszy odcinek z serii KOGO NIE WIDAĆ? pozostaje na naszym kanale YouTube, a my już teraz polecamy kolejny, zrealizowany przez Grzegorza Eckerta. Premiera emisji we wtorek 21 kwietnia o godz. 10.00!

W niedzielę 19 kwietnia zaprosiliśmy Widzów na premierę cyklu pod tajemniczym tytułem KOGO NIE WIDAĆ? rozpoczynając emisję króciutkich filmów, przygotowanych przez aktorów naszego Teatru w ramach akcji #zostańwdomu. Cztery pierwsze odcinki zrealizowali Dawid Kobiela, Grzegorz Eckert, Marta Popławska i Michał Skiba. 

Będą pojawiać się co dwa dni (19, 21, 23 i 25 kwietnia) o godz. 10.00 i pozostaną dostępne bez ograniczeń na kanale YouTube. Linki do poszczególnych filmów można znaleźć stronie internetowej i FB. Serdecznie polecamy!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content