Kontakt

Łamańce językowe

Szczygieł w szczelinie to tytuł czwartego spotkania z Łamańcami językowymi i autorką cyklu Aleksandrą Zawalską. Start w niedzielę 31 maja o godz. 10.00.

W trzecim odcinku Łamańców językowych ćwiczymy dykcję pod hasłem Szczygła skrzydła. Zapraszamy od piątku 29 maja od godz. 10.00.

Jerzy nie wierzy, że na wieży jest gniazdo jeży – drugie spotkanie z Aleksandrą Zawalską pod niełatwym do wymówienia tytułem Gąszcz trzcin dostępne od środy 27 maja.

Od poniedziałku 25 maja proponujemy nowy cykl filmów – Łamańce językowe Aleksandry Zawalskiej. Aktorka opracowała je i nagrała w ramach akcji #zostańwdomu, a teraz zaprasza wszystkich na ćwiczenia z dykcji, uprzedzając, że odcinka na odcinek będzie coraz trudniej, ale i zabawniej.

Premiera pierwszego spotkania pt. W czasie suszy… o godz. 10.00. Kolejne będą pojawiać się co dwa dni o tej samej porze i pozostaną dostępne bez ograniczeń. Linki do poszczególnych filmów można znaleźć stronie internetowej i FB. Serdecznie polecamy!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content