Kontakt

(NIE)ZWYKŁY KABARET!

Serdecznie zapraszamy na widowisko kabaretowe przygotowane przez uczestników projektu (NIE)ZWYKŁE HEHESZKI, które odbędzie się już 2 września o godz. 13:00. Na scenie młodzież za pomocą satyry opowie o tym, co ją irytuje w otaczającej rzeczywistości.
Czego można się spodziewać? Wielu rzeczy! Od skeczu na temat nieudanej lekcji WDŻ–tu i absurdów w sklepie spożywczym, po piosenkę o wszechwiedzy sąsiadów i niemiłe teksty, z którymi młody człowiek musi się mierzyć. Jednak przede wszystkim, należy oczekiwać dobrej zabawy i terapeutycznych wygłupów. Pokażemy państwu, że satyrą można zmieniać świat!
Spektakl wieńczy dwutygodniowe warsztaty teatralno-kabaretowe dla młodzieży, które prowadzili: Kuba Kapral (dramaturg, reżyser), Aleksandra Zawalska (aktorka Teatru Ateneum), Marta Kleszcz (nauczycielka śpiewu) oraz Barbara Trela-Szyma (instruktor zajęć plastycznych). Widowisko  jest adresowany do widza od 8 roku życia.
02.09.2023 (sobota) godz. 13:00
Scena Ateneum, ul. św. Jana 10, Katowice

Wstęp wolny! 

TRAILER:

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023.

foto: Paweł Szymkowiak

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content