Kontakt

Ogólnopolska Giełda Projektów

W dniach 21-23.10.2019 weźmiemy udział w IX Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów.  Jest to  coroczne, prestiżowe wydarzenie Narodowego Centrum Kultury organizowane we współpracy z lokalnymi partnerami, skierowane do wszystkich aktywnych przedstawicieli sektora kultury. Hasłem przewodnim tegorocznej Giełdy jest „słowo+animacja” – jako inspiracja do działań animacyjnych i edukacyjnych.

Podczas tegorocznej edycji będziemy dzielić się doświadczeniami z realizacji projektu pn. „Superbohaterowie”. Nasza inicjatywa znalazła się w gronie najciekawszych i najbardziej inspirujących projektów kulturalnych, które angażują społeczność lokalną. Jest to duże wyróżnienie i z ogromną radością opowiemy ponad 200 animatorom z całej Polski o tym, jak rozwijaliśmy zainteresowania literackie i teatralne dzieci.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. Piotra Glińskiego.
Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia: https://nck.pl/szkolenia-i-rozwoj/kadra-kultury/aktualnosci-i-szkolenia/ix-ogolnopolska-gielda-projektow

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content