Kontakt

Kończymy sezon!

Najbliższy weekend to ostatnia okazja, aby wybrać się do Ateneum jeszcze przed wakacjami! W sobotę, 15 czerwca  o godz. 11.30 oraz w niedzielę, 16 czerwca o godz. 16.00 kończymy sezon baśniową przypowieścią ILE ŻAB WAŻY KSIĘŻYC Maliny Prześlugi.

Są jeszcze bilety na oba przedstawienia. Kasa czynna czynna od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 13.00 i 14.00 – 16.00 oraz na godzinę przed spektaklem (tel. 32 253 77 79).

Inscenizacja w reżyserii Przemysława Jaszczaka to rzecz o potrzebie bliskości i obawie przed zaufaniem – pisze w Dzienniku Teatralnym Urszula Makselon. – O odkrywaniu siebie poprzez innych, jeśli już to zaufanie się pojawi. O ciekawości świata, która daje radość i nowe doznania. O umiejętności przyjmowania innych do naszego życia i odpowiedzialności jaka się z tym wiąże.

Warto, aby tę kameralną historię o Królu i Chłopcu – refleksyjną, ale też bardzo zabawną – zobaczyły i dzieci, i dorośli.

 

foto: Tomasz Zakrzewski

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content