Kontakt

Pan Tom na 22. Festiwalu LOT

Zazwyczaj naszym spektaklem kończyliśmy Letnią Grządkę Teatralną, czyli nurt spektakli dla dzieci, prezentowanych w ramach Letniego Ogrodu Teatralnego; tym razem otworzymy jej tegoroczną edycję.

W niedzielę 5 lipca o godz. 15.00 – w podcieniach instytucji Katowice Miasto Ogrodów przy pl. Sejmu Śląskiego 2 – zaprezentujemy przedstawienie dla młodszych widzów pt. Pan Tom buduje dom Stefana Themersona w reżyserii Daniela Arbaczewskiego.

To dowcipna, mądra historyjka o tajnikach powstawania domu; od pomysłu po dach z kominem, od koncepcji architekta przez pracę takich fachowców i rzemieślników jak hydraulik, stolarz, elektryk czy zegarmistrz, od próby kupienia w sklepie światła po opowieść jak dostarczyć do domu wodę aż w końcu zakup budzika… (więcej w zakładce Spektakle).

Obowiązują bezpłatne wejściówki! Wszystkim zainteresowanym polecamy stronę organizatora Festiwalu, a w szczególności – ze względu na pandemię – zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa.

http://2020.letniogrodteatralny.pl

http://2020.letniogrodteatralny.pl/regulamin/#regulamin

foto: Tomasz Zakrzewski

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content