Kontakt

Polecamy spektakl Tylko jeden dzień

Po Festiwalu wracamy do codzienności i własnego repertuaru. Szczególnie polecamy sztukę Martina Baltscheita TYLKO JEDEN DZIEŃ, bo do końca roku odbędą się tylko dwa spektakle: 3 listopada (sobota) o godz. 11.30 i 4 listopada (niedziela) o godz. 16.00.

O wartości dzieła stanowi nieuchwytny powiew czegoś wielkiego i radosnego, co jest ponad nami. Harmonia, choćby złożona z posępnych tonów, błazeństw niegodnych poważnego teatru oraz refleksji ogromnej wagi sprawia, że opuszczając teatr widz nie ma wątpliwości, że oto zobaczył spektakl piękny. (Alexandra Kozłowicz, Zaśpiewaj mi kołysankę, Dziennik Teatralny, 7 listopada 2014)

Spektakl Ateneum to mądra i wartościowa propozycja dla młodych widzów, która spodoba się również dorosłej publiczności. Przemyślana kompozycja, ciekawe rozwiązania inscenizacyjne, wyraziste kreacje aktorskie, muzyka na żywo (…), a przede wszystkim podejmowany przez twórców temat z pewnością nie pozwolą szybko zapomnieć o tym przedstawieniu. (Magdalena Czerny-Kehl, Żyć pełnią, choć przez jeden dzień, Teatralia Śląsk, 16.10.2014)

foto: Tomasz Zakrzewski

Trailer

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content