Kontakt

Spektakl „Superbohaterowie”

W najbliższy czwartek zapraszamy na spektakl w wykonaniu uczestników warsztatów teatralnych, które realizujemy w ramach projektu „Superbohaterowie”.  30 sierpnia o godz. 18.00 na Scenie Ateneum przy ul. św. Jana 10 zobaczymy najmłodszych miłośników sztuki, którzy na warsztatach poznawali tajniki gry w planie żywym, a także magię teatru czarnego. Wstęp wolny!

Inspiracją do stworzenia scenariusza były dziecięce opowieści o „byciu superbohaterem”, pokonywaniu trudności oraz wykorzystywaniu ukrytych talentów. Bohaterami spektaklu są dzieci, które pomagając innym, niosą dobro. Czasem ich wielka moc polega na przytuleniu kogoś smutnego lub wysłuchaniu samotnej osoby. Ich pojawienie się na szarym i smutnym podwórzu prowokuje szereg niezwykłych zdarzeń…
Na scenie zobaczymy najmłodszych miłośników teatru, którzy od kilku dni poznają tajniki gry w planie żywym, a także magię teatru czarnego.

Wstęp wolny, Scena Ateneum, ul. św. Jana 10, godz. 18.00

Dodatkowe informacje:  https://ateneumteatr.pl/superbohaterowie/

TRAILER SPEKTAKLU:

 

Projekt dofinansowano ze środków  Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2018”.

foto: Paweł Szymkowiak

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content