Kontakt

Stwórz z nami grę terenową!

Droga Seniorko, Drogi Seniorze!
Lubisz aktywnie spędzać czas? Interesujesz się sztuką i chętnie prowadzisz zabawy dla wnuków? Stwórz z nami grę miejską, w której wezmą udział rodziny z dziećmi! Przyjdź na zajęcia, opracuj z nami twórcze zabawy, wejdź w rolę aktora i przewodnika po świecie kultury. Spotkania będą okazją do świetnej zabawy i integracji. Tematem gry będą znane ze świata kultury konie: pracujące w kopalniach, obecne na obrazach, pomnikach, w powiedzeniach i bajkach. Od uczestników nie wymagamy specjalnych umiejętności artystycznych – ważna jest chęć współpracy.
Zajęcia poprowadzą aktorzy Teatru Ateneum: Katarzyna Prudło i Marek Dindorf oraz animatorka kultury – Anna Nowak.
TERMINY SPOTKAŃ: 21.09, 22.09 oraz 28.09 w godz. 9:00-12:00. Finałem naszych działań będzie gra miejska, którą wspólnie przeprowadzimy 2 października.
ZAPISY: , tel. 505 360 244
Zajęcia będą odbywać się w Centrum Społecznościowe „Nasze Załęże” oraz w Teatrze.
Warsztaty stanowią element projektu „Galopem do wolności!”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. 
Zadanie pn. „Galopem do wolności!” dofinansowano ze środków budżetu państwa w ramach programu „Edukacja kulturalna”.
Wartość dofinansowania: 68 000 zł
Całkowita wartość zadania: 74 600 zł

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content