Kontakt

Tajemnice przedmiotów – warsztaty rodzinne

Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo itp.) na rodzinne warsztaty on-line!
Co się dzieje z przedmiotami, kiedy tracimy je z zasięgu wzroku?Jaka jest historia okularów, szalika czy potłuczonego talerza? Zwykliśmy wszystko wiedzieć o przedmiotach, zapominając zupełnie, że to one mogą być bohaterem niejednej sceny teatralnej. Podczas warsztatów będziemy ożywiać przedmioty i opowiadać ich historie używając teatralnych środków wyrazu.

Udział w zajęciach nie wymaga żadnych uzdolnień artystycznych. Ważna jest chęć wspólnej zabawy. Przed warsztatami wskazane jest obejrzenie spektaklu pt. „Animacje” (link do spektaklu: https://youtu.be/Oo3IblcjERk)

Prowadzenie warsztatów: Anna Nowak – instruktor teatralny, animator kultury, arteterapeutka, specjalista do spraw edukacji w ŚTLiA „Ateneum”. Od ponad 13 lat prowadzi zajęcia teatralne i działania animacyjne.

UWAGI ORGANIZACYJNE:
– OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC za pomocą e-maila:
– Warsztaty zostaną przeprowadzone za pomocą programu ZOOM – wskazana jest instalacja programu na komputerze
(pomocny link- jak pobrać program: https://www.youtube.com/watch?v=B_5BRlbEzY4&feature=youtu.be)
– Przed rozpoczęciem warsztatów prowadząca skontaktuje się z zainteresowanymi osobami i prześle link do spotkania on-line
– Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
– Termin: 6.06.2020, godz. 16:00-17:00
– Dodatkowe informacje:

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content