Kontakt

TRUFEL. Czytanie performatywne

1 czerwca o godz. 14.00 zapraszamy na czytanie performatywne najnowszej sztuki Marty Guśniowskiej pt. Trufel w reżyserii Karoliny Cieślar przygotowane specjalnie z okazji Dnia Dziecka.

Warto podkreślić, że tekst nie był jeszcze prezentowany publicznie, będzie to więc czytana prapremiera!

Adresowany do młodszych dzieci Trufel to zabawna i wzruszająca historia psa ze schroniska, którego przygarnia młoda kobieta z myślą o swoim samotnym ojcu. Pies jest szczęśliwy, jego przyszły pan niezupełnie – broni się przed niechcianym „prezentem”. Z biegiem dni początkowa niechęć przeradza się jednak w wielką przyjaźń, a bohaterowie już nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Wspólne spacery stają się też okazją do nawiązania nowych relacji, pojawia się bowiem Pani Marianna z jamniczką o wdzięcznym imieniu Pralinka…

Dodajmy, że bilety są w wyjątkowej cenie 10 zł.

UWAGA – jeszcze bardzo WAŻNA informacja! Przy współpracy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach ogłaszamy zbiórkę w dniu czytania performatywnego na rzecz przebywających w Schronisku zwierzaków. Potrzebne są:

– karma mokra i sucha dla psów i kotów

– koce, ręczniki (mogą być używane, ale czyste)

– obroże, smycze, szelki

– podkłady higieniczne

– zabawki dla kotów

 

Patronat medialny

foto: DS

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content