Kontakt

Wakacje

Wszystkim naszym Widzom pięknie dziękujemy za wspólnie spędzony sezon – siedemdziesiąty trzeci w historii teatru i pierwszy pod nową dyrekcją Małgorzaty Langier.

W telegraficznym skrócie przypominamy, co się działo od września 2017 do czerwca 2018.

Za nami trzy premiery, w tym dwie realizacje prapremierowe (Babcia na jabłoni Miry Lobe, Pan Tom buduje dom Stefana Themersona i Piaskowy Wilk Åsy Lind), pięć wystaw (Leny Achtelik, Elżbiety Kuraj, Macieja Szymanowicza, Karola Gawrońskiego i Darii Bidzińskiej) , czytanie performatywne (Oświadczyny. Niedźwiedź Antoniego Czechowa), recital Krystyny Nowińskiej, występy gościnne w węgierskim Miszkolcu z Animacjami, nominacja do Nagrody Artystycznej Złota Maska dla Dawida Kobieli, Katowicka Noc Galerii, Metropolitalna Noc Teatrów, akcje Dotknij Teatru i Bilet do teatru za 300 groszy oraz mnóstwo działań edukacyjnych – nie tylko dla dzieci…

Przed nami jeszcze wystawa lalek w Galerii Ateneum, warsztaty teatralne oraz dwa duże projekty edukacyjne: Lato w teatrze i Superbohaterowie.

Życzymy słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content