Kontakt

Warsztaty dla kobiet w ciąży

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży!
Od kwietnia kobiety będą integrować się, uczestniczyć w zabawach teatralnych, tworzyć pacynki oraz przygotowywać mini spektakle dla swoich dzieci. Spotkania mają na celu zintegrować kobiety w ważnym momencie życia i będą oparte na prostych działaniach ruchowych, plastycznych, aktorskich oraz ćwiczeniach relaksacyjnych. Udział w zajęciach nie wymaga posiadania uzdolnień artystycznych – ważna jest chęć pracy w grupie i rozwoju osobistego. Cykl zajęć zakończy nietypowa sesja zdjęciowa, którą zrealizujemy w lesie.  Większość zajęć odbędzie się w Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie w Katowicach przy ul. Markiefki 44a. Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
ZAPISY: tel. 505 360 244,
PROWADZENIE WARSZTATÓW:
ANNA NOWAK: instruktor teatralny, animator kultury, arteterapeutka. Od ponad 15 lat prowadzi zajęcia teatralne i działania animacyjne. Inicjatorka i koordynatorka ponad 35 projektów edukacyjno-społecznych adresowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych (m.in. „Lato w teatrze” w Tomaszowie Maz., Będzinie i Katowicach, „Superbohaterowie”, „Twarze i Maski”). Stypendystka MKiDN w dziedzinie edukacji i animacji kultury. Zaangażowana w pracę na rzecz grup zagrożonych marginalizacją. Specjalista ds. edukacji w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora „Ateneum”. Absolwentka m.in. filologii polskiej o specjalności teatrologicznej i nauczycielskiej (UMK Toruń), Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży (AST Wrocław), Podyplomowych studiów emisji głosu (UMCS Lublin), kursu „Arteterapia – kultura przeciwko wykluczeniu” (Centrum Łowicka). Absolwentka podyplomowego kursu „Arteterapia” realizowanego przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.
Zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami projektu są m.in. Miejski Dom Kultury „Bogucice-Zawodzie” oraz Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”. 
image description

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content