Kontakt

Warsztaty dla nauczycieli

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych na interdyscyplinarne warsztaty metodyczne dotyczące spektaklu pt. „Ile żab waży księżyc”. Podczas spotkania zaprezentujemy kilka inspiracji na zajęcia z dziećmi w wieku 6-10 lat, które mogą być niezwykłym przedłużeniem wizyty w teatrze. Podczas warsztatów nauczyciele poznają ćwiczenia teatralne oraz zadania interdyscyplinarne, które będą mogli wykorzystać podczas zajęć artystycznych lub wychowawczych dotyczących tematu otwartości na drugiego człowieka oraz podejmowania dialogu.  Warsztaty będą miały charakter praktyczny. Po spotkaniu uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział. Prowadzenie: Anna Nowak

Termin warsztatów: 27.05.2019 (poniedziałek), godz. 17.00-19.30
Miejsce: Teatr Ateneum, ul. św. Jana 10, Katowice
ZAPISY: Żeby wziąć udział w warsztatach należy wysłać zgłoszenie do dnia 21.05.2019 za pomocą formularza elektronicznego dostępnego pod linkiem:  https://forms.gle/ehBvk5GP87ZKAott9
UWAGA: W związku z tym, że zajęcia są powiązane z tematyką i formą spektaklu pt. “Ile żab waży księżyc” konieczne jest obejrzenie przed warsztatami tego przedstawienia. Warunkiem udziału w warsztatach jest obejrzenie spektaklu w dniu 25.05.2019 o godz. 11.30 (sobota). Dla uczestników warsztatów przygotowaliśmy bilety w promocyjnej cenie (11 zł). Potrzebę rezerwacji miejsc na spektakl w dniu 25.05.2019 należy zgłosić w karcie uczestnika warsztatów. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Nauczyciel pokrywa wyłącznie koszt biletu na spektakl (11 zł). Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Promocyjna cena biletu dotyczy wyłącznie uczestników warsztatów.

Dodatkowe informacje:  tel. 505 360 244

Prowadzenie zajęć: Anna Nowak – instruktor teatralny, animator kultury, arteterapeutka. Od ponad 12 lat prowadzi zajęcia teatralne i działania animacyjne adresowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Stypendystka MKiDN w dziedzinie edukacji i animacji kultury. Specjalista ds. edukacji w ŚTLiA Ateneum. Absolwentka m.in. filologii polskiej o specjalności teatrologicznej i nauczycielskiej (UMK Toruń), Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży (AST Wrocław), Podyplomowych studiów kwalifikacyjnych z zakresu emisji głosu (UMCS Lublin), kursu Arteterapia – kultura przeciwko wykluczeniu (Centrum Łowicka).

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content