Kontakt

Warsztaty rodzinne z ROBINSONEM

W tym tygodniu wracamy do klimatycznej inscenizacji ROBINSONA. Polecamy spektakle otwarte, które odbędą się jak zwykle w weekend, 25 lutego o godz. 11.30 i 26 lutego o godz. 16.00; tym bardziej, że dodatkową atrakcją będą warsztaty rodzinne pn. ARCHIPELAG po niedzielnym przedstawieniu.

Serdecznie zapraszamy dzieci od 7 lat wraz z opiekunami na spotkanie zainspirowane sztuką, która powstała na motywach powieści Przypadki Robinsona Kruzoe Daniela Defoe (więcej o realizacji https://ateneumteatr.pl/robinson/

Podczas twórczych zabaw ruchowych, głosowych i plastycznych uczestnicy warsztatów puszczą wodze fantazji i odkryją, że aby wyruszyć w daleką podróż wystarczy kilka przedmiotów codziennego użytku… Będą kreować własne wyspy, a następnie tworzyć państwa (archipelagi): ustanawiać prawa, zwyczaje i tradycje. Spotkanie stanie się okazją do wyrażenia własnej indywidualności, a także pretekstem do szukania tego, co wspólne.

Prowadzenie: Anna Nowak – pedagożka teatru, animatorka kultury i arteterapeutka.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

WARSZTATY SĄ ADRESOWANE WYŁĄCZNIE DO RODZIN, KTÓRE WYBIORĄ SIĘ W NIEDZIELĘ (26.02.2023) NA SPEKTAKL ROBINSON. Spotkanie odbędzie się bezpośrednio po przedstawieniu na scenie i w teatralnym foyer.

Zadania są zaplanowane w taki sposób, by zaangażować zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego prosimy o zgłaszanie się w parach/grupach (dziecko 7+ wraz z dorosłym).

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona (o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń).

Zapisy w Kasie Teatru od wtorku do piątku w godz. 9.00-16.00, tel. 32 253 77 79.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content