Kontakt

WRACAMY NA SCENĘ!

W pierwszą niedzielę września, po wielu tygodniach przerwy, którą wymusiła na wszystkich pandemia, wracamy na scenę – tę żywą, prawdziwą, już nie internetową – otwierając nadchodzący sezon czterema tytułami z naszego repertuaru.

Na afiszu znajdą się zatem Babcia na jabłoni (niedziela 6 września, godz. 16.00), Calineczka (sobota 12 września, godz. 11.30 i niedziela 13 września, godz. 16.00), Piaskowy Wilk (sobota 19 września, godz. 11.30) oraz Miłość do trzech pomarańczy (sobota 26 września, godz. 11.30 i niedziela 27 września, godz. 16.00).

Na razie spektakle prezentowane będą tylko w weekendy, oczywiście w odpowiednim reżimie sanitarnym. Na widowni będzie mogło zasiąść maksymalnie tylko tyle osób, ile wynosi połowa liczby miejsc, obowiązkowe będą maseczki i zachowanie dystansu, ale tęsknota za bezpośrednim kontaktem jest po obu stronach rampy tak silna, że dyskomfort nie powinien przesłonić radości z bezpośredniego obcowania ze sztuką, wzajemnej wymiany energii i emocji. Na to czekaliśmy pół roku, spotykając się tymczasem wyłącznie w sieci.

Kasa biletowa rusza w środę 26 sierpnia. DO ZOBACZENIA!

foto: Tomasz Zakrzewski (Babcia na jabłoni, Calineczka, Piaskowy Wilk), Maciej Zakrzewski/Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu (Miłość do trzech pomarańczy)

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content