Kontakt

Złap szczęście! – rodzinna gra miejska

25 czerwca 2022 zapraszamy rodziny z dziećmi (wiek: 6+) na grę miejską, którą zrealizujemy na terenie dzielnic Józefowiec, Wełnowiec oraz Dąb. 

Podczas familijnego wydarzenia uczestnicy będą wykonywać proste działania twórcze oparte na zabawie słowem, ruchem, obrazem i zadaniach teatralnych. Gra będzie okazją do świetnej zabawy i do podjęcia refleksji na temat poszukiwania szczęścia. Dla najbardziej zaangażowanych drużyn przewidujemy drobne nagrody niespodzianki. Wydarzenie realizujemy we współpracy z Programem Aktywności Lokalnej Józefowiec-Wełnowiec i Dąb. Grę przygotowują: Katarzyna Prudło (aktorka Teatru Ateneum),  Anna Nowak (animatorka kultury, sp. ds. edukacji w Teatrze Ateneum) oraz niezwykła młodzież z XIV Liceum Ogólnokształcącego im. mjr H. Sucharskiego w Katowicach.

Start o godz. 15:00 przy siedzibie Programu Aktywności Lokalnej (ul. Kotlarza 10b, 40-139 Katowice)
Odbiorca:
dzieci (wiek 6+) wraz z opiekunami
ZAPISY:
Wstęp wolny! Obowiązują zapisy w Programie Aktywności Lokalnej od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, tel. 32 416 22 66,  725 161 463
FBwelnowiecjozefowiecdab

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2022”.

 

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content