Kontakt

Spacerownik bogucicki

15.09.2019 o godz. 12:30 i 15:00 zabierzemy dzieci i ich opiekunów na pełne przygód spacery śladami bogucickich demonów. Inspiracją do tego rodzinnego wydarzenia są bajki, które wymyśliły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Katowicach. Uczestnicy, podczas prowadzonych przez Teatr warsztatów, wymyślali własnych niezwykłych mieszkańców dzielnicy. Podczas wrześniowego spotkania Anna Nowak (pedagog teatru) i Aleksandra Zawalska (aktorka) poprowadzą nas tropem przedziwnych stworów wykreowanych przez dzieci. Podążając trasą oryginalnych postaci wykonamy liczne gry i zabawy twórcze oraz wykażemy się sprytem i umiejętnością pracy w grupie.

Spacery rozpoczną się o godz. 12:30 oraz o godz. 15:00 spod Miejskiego Domu Kultury „Bogucice” – ul. Markiefki 44a. Orientacyjny czas trwania spaceru to 90 minut.

UWAGA: Zadania są zaplanowane w taki sposób, by zaangażować zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego prosimy o zgłaszanie się w parach/grupach (dziecko 6+ wraz z dorosłym). Na spacer prosimy ubrać wygodny, sportowy strój oraz zabrać z sobą coś do picia.

OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC: za pomocą e-maila: lub w Kasie Teatru (ul. Św. Jana 10) w godz. 9:00-13:00 oraz 14:00-16:00, tel. 32 253 77 79.

Udział w spacerach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Współorganizacja: Miejski Dom Kultury „Bogucice-Zawodzie”.
Wydarzenie jest elementem projektu „Bogucickie opowieści” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dodatkowe informacje o projekcie: https://ateneumteatr.pl/bogucickie-opowiesci/

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content