Kontakt

Finał „Lata w teatrze”

Zapraszamy na spektakl, który będzie zwieńczeniem dwutygodniowych warsztatów artystycznych realizowanych w ramach ogólnopolskiego programu „Lato w teatrze“. Do udziału w projekcie zaprosiliśmy 40 dzieci w wieku 8-10 lat, które pod opieką artystów i pedagogów poznają tajniki warsztatu aktorskiego, muzycznego, plastycznego i medialnego.

Punktem wyjścia do pracy nad widowiskiem były kreatywne gry i zabawy, podczas których dzieci wymyślały własne fikcyjne wyspy oraz improwizowały spotkania z ich mieszkańcami. Spektakl, opowiadający o podróży po nieznanym archipelagu, zostanie zaprezentowany 22.07.2018 o godz. 11.00 w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26). Wstęp wolny.

LATO W TEATRZE to program koordynowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Więcej na temat programu na: www.latowteatrze.pl oraz Facebook.com/programLatowteatrze

Więcej informacji o projekcie: https://ateneumteatr.pl/lato-w-teatrze/

Fan page projektu: https://www.facebook.com/Lato-w-teatrze-Ateneum-Katowice-1990748297909944/

 

 

foto: Paweł Szymkowiak

Trailer

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat wydarzeń organizowanych przez Teatr Ateneum przeczytaj politykę prywatności i podaj swój adres e-mail:

 
FBAteneum
Znajdź nas na Facebooku
Festiwal
Festiwal na Facebooku
Galeria
Galeria na Facebooku
YTAteneumKatowice
Znajdź nas na YouTube
teatr_ateneum_katowice
Instagram
Skip to content